خدمات انجام حواله و تحویل کالا

یک تاجر جهت انجام فعالیت تجاری از قبیل واردات و یا صادرات اولین اصلی که باید درنظر بگیرد حفظ سرمایه است، زیرا با حفظ سرمایه میتوان امیدواربه داشتن یک تجارت ماندگار و رو به رشد بود.

امروزه واردات به دلیل وجود مشکلات عدیده در فرایند تولید در داخل کشور تبدیل به یک نیاز ضروری شده است.

و این فرصت شغلی مناسب مورد استقبال سرمایه گذاران و تجار سنتی و صنعتی میباشد.

خدمات انجام حواله وتحویل کالا

 حال با وجود تحریم های بین المللی یک جانبه علیه ایران و همچنین وجود شرکت های غیر معتبر فراوان در سطح اینترنت و شرکت های b2b، تضمین و دریافت کالا در قبال واریز وجه از طریق حواله بسیار ضعیف میباشد. متاسفانه در بسیاری از موارد شاهد عدم ارسال کالا و یا عدم ارسال کالای مورد انتظاربوده ایم.

از طرفی دیگر به دلیل دسترسی بسیار سخت به کشورهای اروپایی و همچنین آسیای شرقی و هزینه بربودن سفر به این کشورها امکان مراجعه حضوری برای بسیاری از تجار میسر نمیباشد یا اینکه هزینه های رفت و امد و اقامت وسایر فعالیت ها جهت افزایش ایمنی تجارت از نظر اقتصادی هیچ گونه توجیهی ندارد.

در این زمان یکی از بهترین روش های تضمین سرمایه اخذ تضمین از شخص سوم در ایران میباشد به نحوی که این شخص یا شرکت در قبال عقود قانونی و قراردادهای رسمی نسبت به تحویل کالا و پرداخت در قبال تطابق کالا اقدام نماید.

شرکت تجاری بازرگانی کیا تجارت با توجه به دارا بودن شعب در کشورهای مختلف و داشتن حساب های بانکی با تراکنش مناسب امکان انجام حواله در کوتاه ترین زمان با نرخ رقابتی و همچنین انتقال ایمن ارز در قبال دریافت کالا را برای شما تجار محترم فراهم می اورد.

درباره ادمین