دلایل مبنی بر لزوم وجود یک مشاور کارکشته در تجارت چین

دلایل مبنی بر لزوم وجود یک مشاور کارکشته در تجارت چین

یکی از مشکلاتی که تجار ایرانی در تجارت با چین دارند.برخورد با افراد چینی هستند که زبان ایرانی را به خوبی حرف می زنند و حتی اسم خود را نیز به اسم های ایرانی و یا اسم های اسلامی برگرداندند. این افراد معمولا چند سالی در ایران برای تحصیل گذراندند و اطلاعاتی راجع به مردم ایران دارند. در موقع خرید باید بسیار مراقب این افراد باشید، زیرا این افراد به ازای راضی کردن شما برای خرید از مغازه های مورد نظر خود ،پورسانت خوبی از فروشنده می گیرند و همینطور پول خوبی از شما برای معرفی مکانی برای خرید و انجام معامله می گیرند.در صورتی که معمولا اجناس فروخته شده، بسیار گران تر از قیمت واقعی به شما فروخته می شود.

در صورتی که اگر با شرکتهایی که ایرانیان در چین دارند،به قصد خرید و تجارت با چین ارتباط برقرار کنید. از تمام این مشکلات دور خواهید ماند و می توانید اجناس خود را با قیمت مناسب همان کالا بخرید.

یکی دیگر از اشتباهات رایج این است که معمولا افرادی که تازه قصد واردات از چین را دارند. تحت تاثیر راهنمایی های افرادی قرار می گیرند که چند باری به چین رفته اند و واردات را آغاز کردند.

بدانید که راهنمایی این افراد، هرچند هم موفق باشند، برای کار و جنس شما لزوما صادق نیست و مسلما تجربه ی شرکتهای کارگو که برای طیف کثیری از افرادجنس تهیه می کنند و می فرستند، خیلی بیشتر از افرادی است که فقط تامین کننده اجناس خود هستند.

شرکت کیان تریدینگ با گرفتن دستمزد بسیار ناچیز ،2% شما را از تمام این مشکلات دور خواهد کرد و به شما در تجارتی موفق با چین کمک خواهد کرد.

بعد از تمام این کاجراها و بعد از خرید و سفارش، اجناس شما باید در چند روز آینده توسط چینی ها که میدانند شما چند روزی بیشتر در کشور چین نخواهید ماند و بار بعد از رفتن شما از چین ارسال خواهد شد، ممکن است اجناس با کیفیت نمونه را برایتان ارسال نکنند. که البته این هم با یک کارگوی کاردان و مطمئن کاملا قابل حل است.

به فرض مثال شما می توانید از آدرس شرکت کیان تریدینگ در گوانگجو را بدهید و ما در آنجا جنس شما را تحویل گرفته و بعد از تایید برایتان ارسال می کنیم.

در مورد ارسال هم پس از استعلام قیمت از شرکتهای حمل بار ، بارتان را با بهترین و نازلترین قیمت برایتان ارسال خواهیم کرد.

برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های دفتر ایران و یا دفتر چین شرکت کیان تریدینگ تماس بگیرید.

درباره ادمین