خرید اینترنتی از چین

خرید اینترنتی از چین

یکی از روش های خرید که امروزه بسیار پرکاربرد است و افراد زیادی برای خرید خود از این روش استفاده می کنند، خرید اینترنتی است.

اگر به نظرتان هزینه ی سفر و رفت و آمد و اقامت هتل گران است و یا بخواهید در صرف این هزینه ها صرفه جویی کنید. میتوانید به صورت اینترنتی از سایتهای مربوط به تولیدکنندگان محصولات در چین مثل سایت علی بابا خرید کنید.

البته در این نوع خرید کردن ، مشکلاتی نیز مانند ارسال نمونه و …. نیز وجود دارد. به طور مثال اگر نمونه محصولی که می خواهید، به ایران ارسال شود و شما از آن رضایت نداشته باشید ، ممکن است چند بار هزینه ی ارسال نمونه را مجبور شوید بپردازید تا محصول دلخواه خود را بگیرید. ولی اگر این نمونه ها به جایی در چین ارسال شود و در آنجا از صحت و درستی نمونه مطمئن شوید،در مبلغ قابل توجهی از هزینه ی ارسال نمونه ها صرفه جویی می شود.

تیم کارگوی ما در چین و در شهر گوانگجو آماده ارائه همه نوع همکاری و کمک به شماست. تا بهترین و راحت ترین خرید را تجربه کنید. شما می توانید نمونه را به دفتر چین ارسال کرده و پس از هماهنگی و اطمینان حاصل کردن از درست و کامل بودن نمونه ، سفارش خود را در مقیاسی که مد نظر دارید ، بگذارید. دراین مرحله نیز برای حمل بار از چین به ایران می توانید بر روی کمک افراد تیم کارگوی ما حساب باز کرده و اجناس خریداری شده را در گمرک ایران تحویل بگیرید.

با این روش دیگر نه نیازی به پرداخت هزینه ی سفر و اقامت در چین است و نه نیازی به پرداخت چندباره هزینه ی نمونه از چین به ایران.

لازم به ذکر است که مسلما هزینه ی حمل نمونه به شهر گوانگجو، نسبت به هزینه ی حمل نمونه به ایران بسیار پایین تر است.

برای هماهنگی بیشتر می توانید به شماره های دفتر چین و یا دفتر ایران تماس بگیرید.

درباره ادمین